
250V,Fast Acting Glass 5mm x 20mm 250 Volts 2 Amps GGM series.
Mersen
Catalog #GGM2
ERP Part #272360
UPC Code782001762162
- Attributes
| Amps | 2 |
| Diameter | 5 mm |
| Interrupt Rating AC | 10 kA |
| Length | 20 mm |
| Material | Glass |
| Mounting | Cartridge |
| Speed | Fast Acting |
| Volts AC | 250 |
Attributes
| Amps | 2 |
| Diameter | 5 mm |
| Interrupt Rating AC | 10 kA |
| Length | 20 mm |
| Material | Glass |
| Mounting | Cartridge |
| Speed | Fast Acting |
| Volts AC | 250 |
250V,Fast Acting Glass 5mm x 20mm 250 Volts 2 Amps GGM series.
Mersen
Catalog #GGM2
ERP Part #272360
$/Each
.png?width=150&height=120)